Коронавірус і рак: вчені знайшли зв'язок між двома хворобами

Автор: Лобанова Єлизавета

Американські вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско знайшли зв'язок між коронавірусом і раком. Зокрема, схожість виявлено в структурах обох хвороб.

Коронавірус і рак: вчені знайшли зв'язок між двома хворобами  - today.ua

Такий висновок говорить про те, що до лікування коронавіруса незабаром можна буде застосовувати препарати, які створювалися для боротьби з онкологічними захворюваннями. Якщо про це вже заговорили, значить такий експеримент вже не за горами.

Глава Інституту кількісних біологічних наук в Каліфорнійському університеті Неван Кроган розповів, що коронавірус провокує ріст в заражених клітинах нерівних опуклих гілок – незвичайної структури, яка дозволяє вірусу атакувати відразу кілька клітин. За словами вченого, нитки пробивають отвори в інших клітинах, і вірус проходить через відростки від клітини до клітини. Розгалуження, яке використовує коронавірус, характерно для розвитку ракової пухлини. Це дуже інтенсивний метод зараження. Таким чином, не тільки противірусні, але й протипухлинні препарати можуть допомогти пацієнтам боротися з коронавірусом, адже їх ефект частково збігається.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Через те, що останні чотири місяці вся система охорони здоров'я в світі спрямована на боротьбу в коронавірусом, істотно знизилася кількість випадків виявлення онкологічних захворювань на ранній стадії. Очікується, що восени почнеться "спалах" захворюваності на рак.

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Українці активно купують квартири за кордоном: названо країни з найнижчими цінами на житло

Нагадаємо, вчені з Бостонського університету знайшли спосіб убити COVID-19 всього за 25 секунд за допомогою ультрафіолетового світла.