Корабель НАТО Capricorne прибув в Одесу: названа мета

176
Корабель НАТО Capricorne прибув в Одесу: названа мета - today.ua

У суботу, 23 березня, у морський порт Одеси увійшов корабель французьких ВМС M653 Capricorne. Екіпаж складається з 49 осіб, у тому числі 5 офіцерів. Мета візиту корабля НАТО — підтримка двостороннього співробітництва у військово-морській сфері і безпеки на морі. Заплановані навчання з кораблями ВМС ЗС України за програмою PASSEX. Корабель НАТО Capricorne пробуде в Одесі до 26 березня.

Корабель НАТО Capricorne відноситься до мінним мисливцям класу Eridan. Оснащений двома самохідними підводними апаратами для пошуку і знищення мін PAP-104 Мод4 і Bofors Double Eagle Мк2.

Артилерійське озброєння — 20 мм гармата Giat 20F2 і 3 кулемета. На борту також є радіолокаційна станція і гидроакустическая система.

Раніше, 6 березня, в Одеській морський порт зайшли кораблі НАТО — турецькі військові кораблі — фрегат Barbaros і корвет Marti. А 25 лютого в порт заходив американський ракетний есмінець DDG75 Donald Cook.

Нагадаємо, в окупованому Криму російські військові відпрацьовують ракетні удари по кораблям. Раніше у Путіна заявили, що Росія не збирається захоплювати українські міста Маріуполь і Бердянськ, щоб “пробити коридор” до анексуваного Криму.

загрузка...