Комаровський жорстко розкритикував відоме знеболююче

Автор: Лобанова Єлизавета

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, якого обожнюють тисячі українських матерів, заперечує лікувальні властивості відомого препарату Но-шпа при лікування дітей. Зокрема, застосування 1/3 таблетки Но-шпи при високій температурі і спазмі судин у дитини Комаровський вважає неефективним.

Комаровський жорстко розкритикував відоме знеболююче - today.ua

За словами педіатра, Но-шпа до судин не має ніякого відношення. Цей препарат зменшує спазм гладкої мускулатури кишечника, і це основна його властивість. У всіх інших випадках лікарський препарат не є панацеєю.

"Но-шпа як панацея від усього — один із міфів радянської медицини. Так що забудьте про ці ліки, особливо стосовно лікування дітей", - підкреслив Комаровський.

Педіатр зазначив, що якщо дитина з високою температурою відчуває холод і просить вкрити її ковдрою - це потрібно зробити. Можна навіть прикласти до ніг грілку, але щоб її температура не перевищувала 38 градусів.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також у своїх лекціях доктор Комаровський постійно говорить про те, що при високій температурі у приміщенні, де знаходиться хворий, має бути чисте прохолодне повітря.

Нещодавно Євген Комаровський розповів, як можна привчити дітей їсти овочі.