Командир танкового екіпажу “ДНР” перейшла на бік України

1238
Командир танкового екіпажу "ДНР" перейшла на бік України - today.ua

Командир єдиного у т.зв. “ДНР” жіночого танкового екіпажу, 40-річна Світлана Дрюк з позивним “Вітерець”, про яку російська пропаганда навіть зняла “епічне кіно” “Ополченочка”, працювала на українську контррозвідку, допомогла знищити під Торезом вісім російських танків Т-72б3 та, врешті-решт, перейшла на бік України.

З війська бойовиків жінка втекла під приводом лікування в російському Ростові, прихопивши з собою важливі документи. Як командир, вона отримала доступ до секретних даних, згідно з якими російські війська готуються до повномасштабного вторгнення на українську територію.

За її словами, у кожній військовій частині фейкової “республіки” є пункт приймання особового складу, на яких підготовлені “документи прикриття” на кожного з російських солдатів, яких заведуть на Донбас під виглядом мобілізації місцевих жителів. Лише на базі одного полку розгорнуть три російських. Тобто, в масштабах усього Донбасу, це сотні тисяч професійних вояків, які, за документами, є мешканцями окупованих територій.

Світлана Дрюк, яка не виправдовує себе за вбивство українців, все одно збирається свідчити про військові злочини Кремля в міжнародному трибуналі в Гаазі й готова, в разі потреби, воювати на фронті, але вже з українського боку.

Нагадаємо, в окупованому Донецьку бойовики відправили “на підвал” колишнього керівника фракції Партії регіонів у Донецькій обласній раді Миколу Загоруйка, який працював “директором департаменту стратегічного аналізу і планування ради міністрів ДНР”.

загрузка...