Команда Зеленського призначила дату виборів мера Києва

Група народних депутатів від партії «Слуга народу» внесла у Верховну Раду законопроект №2143 з пропозицією призначити позачергові вибори Київського міського голови та депутатів Київської міської ради на 8 грудня 2019 року. Команда Зеленського також підготувала ще одне нововведення: Київську міську раду запропоновано скоротити зі 120 до 84 депутатів.

Команда Зеленського призначила дату виборів мера Києва - today.ua

Текст законопроекту "Про столицю України — місто-герой Київ", який був зареєстрований 13 вересня, з'явився на офіційному сайті Верховної Ради.

Згідно з проектом закону, посади мера Києва і голови Київської міської державної адміністрації пропонується розділити. Крім того, посада голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) буде несумісна з будь-якими іншими посадами.

Крім того, автори законопроекту №2143 пропонують відновити районні ради і передати їм частину повноважень міської ради. Межі районів столиці будуть затверджуватися Кабміном за пропозиціями Київської міської ради, погодженим з районними в місті Києві радами.

При цьому районні у місті Києві ради можуть мати власну символіку, яка затверджується Київміськрадою, а їх голови обираються відповідною радою з числа її депутатів на строк повноважень ради таємним голосуванням більшістю депутатів від загального складу ради.

Раніше колишній мер Києва Олександр Омельченко попередив про небезпеку чинної столичної влади. Він заявив, що мер Києва Віталій Кличко підписав злочинний документ.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com