Колишнього голову Держслужби у справах ветеранів АТО підозрюють у розкраданні 22 млн грн

71
Колишнього голову Держслужби у справах ветеранів АТО підозрюють у розкраданні 22 млн грн - today.ua

Колишньому керівнику Державної служби у справах ветеранів АТО повідомили про підозру в розтраті 22 млн грн в результаті службової недбалості. Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Зазначається, що слідчими встановлено, що в 2015 році Держслужбою були укладені договори з суб’єктами господарської діяльності про фінансування за бюджетні кошти заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО. Однак керівники згаданих суб’єктів господарювання з метою привласнення бюджетних коштів надали завідомо неправомірні відомості щодо наданих послуг. Зокрема, були вказані недостовірні дані про кількість учасників АТО, яким нібито було надано послуги з психологічної реабілітації, а також недостовірні дані про обсяг таких послуг.

“Колишній голова Держслужби, проявляючи службову недбалість, не здійснив ніяких належних заходів для перевірки достовірності відомостей, зазначених в актах прийому-передачі наданих послуг, і затвердив їх. Таким чином, екс-керівник відомства тривалий час не виконував свої службові обов’язки належним чином. Тим самим він фактично сприяв можливості привласнення бюджетних коштів в сумі понад 22 млн грн, виділених для реалізації бюджетної програми з реабілітації військових”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Слідчі Держбюро розслідувань разом зі співробітниками СБУ проводять обшуки за місцями проживання осіб, причетність яких до вказаних правопорушень наразі перевіряється.

Як відомо, восени минулого року Держслужба у справах ветеранів стала міністерством. Відомство створено на базі Державної служби у справах ветеранів, яке розформували.

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз заявила, що нове міністерство розпочне роботу у червні 2019 року.

загрузка...