“Коли втрачаєш батьківщину...“: Саакашвілі повертається до Грузії

Колишній президент Грузії і ексглава Одеської облдержадміністрації Михеіл Саакашвілі планує найближчим часом покинути Україну і повернутися в Грузію. На батьківщині політик збирається "відновлювати її державність".

“Коли втрачаєш батьківщину...“: Саакашвілі повертається до Грузії - today.ua

"Я планую повернутися в Грузію в найближчі місяці. Немає нічого секретного. Правда, що і в Україні я відчуваю себе добре, але коли втрачаєш батьківщину..." - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, наприкінці липня 2019 року Міхеіл Саакашвілі анонсував своє повернення до Одеси. Тоді він зазначив, що він повернеться до Одеси, щоб “звільняти місто від бандитів”.

"Наступного тижня переїжджаю до Одеси. Не на відпочинок. Буду там, поки не звільнимо найприголомшливіше місто України від бандитів і не виведемо його на курс швидкого розвитку", – написав Саакашвілі.

Як відомо, з Грузії Саакашвілі поїхав в 2013 році. До того протягом дев'яти років він обіймав посаду президента країни. На батьківщині його оголосили у внутрішньодержавний розшук, порушили проти нього низку кримінальних справ. За деякими з них він заочно засуджений на тюремні терміни. Влада Грузії неодноразово заявляла, що Саакашвілі затримають, щойно він перетне кордон.