Коломойський розповів, навіщо Богдан потрібен Зеленському

Український олігарх Ігор Коломойський переконаний, що його колишній адвокат, а нині очільник офісу на вул. Банковій Андрій Богдан наразі дуже потрібен новому президенту Володимиру Зеленському та його адміністрації.

Коломойський розповів, навіщо Богдан потрібен Зеленському  - today.ua

На думку Коломойського, юрист Богдан, який раніше працював чиновником, достеменно розуміється на тому, як влаштований документообіг та які документи можна підписувати.

Ці навички важливі для того, щоб новий глава держави одразу не став мішенню для всіх метальників бруду, зазначає олігарх.

Окрім того, бізнесмен визнає, що відтепер його пов’язуватимуть із Зеленським, і якщо той не виконає свої передвиборчі обіцянки, у будь-якому випадку вважатимуть Коломойського "втіленням диявола".

Але якщо новий президент буде успішним на свої посаді, тоді українці симпатизуватимуть Коломойському, - переконаний він.

Нагадаємо, що особистий адвокат українського олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан очолив АП, незважаючи на закон про люстрацію.

Його пообіцяли звільнити з займаної посади, якщо Конституційний суд визнає, що закон «Про очищення влади» відповідає нормам Конституції України.

Також ми писали, що на думку Коломойського Україна, за прикладом Греції, повинна відмовитися сплачувати борги Міжнародному валютному фонду.

Скільки буде коштувати газ для населення в жовтні 2020: «Нафтогаз» встановив нові ціни
Українцям доведеться звикати до «плаваючих» цін на газ, щоб не накопичувати борги і не переплачувати постачальникам. У НАК «Нафтогазі» визначилися з т...
В Україні підвищать пенсійний вік: на пенсію усі йтимуть в 65 років
В Україні підвищуватимуть пенсійний вік. Іншого виходу немає: держава вже не в змозі утримувати таку кількість пенсіонерів, як є зараз. А про те, що б...
Тарифи на електроенергію в Україні підвищувати передумали: що чекає українців до кінця осені
Вартість електроенергії для населення в Україні до кінця поточного року залишиться незмінною. У прес-службі Міністерства енергетики спростували інформ...
Курс долара в Україні досяг максимуму за два роки - НБУ
Курс долара в Україні зріс до 28,30 грн/дол., подорожчавши ще на 4 копійки, в порівнянні з попереднім днем. Вище курс в Україні в останній раз був у к...
У наступному році українців чекає багато етапів підвищення пенсій: Мінсоцполтіки порадувало графіком
Наступний, 2021, рік буде багатим на підвищення пенсій як усім пенсіонерам, так і різним віковим категоріям українських одержувачів соціальних виплат....