Коломойський зустрічався з Аваковим: про що говорили

Український олігарх Ігор Коломойський, який є одним з бенефіціарів телеканалу «1+1» та частково впливає на зміст продукції студії «Квартал 95», зустрівся з главою Міністерства внутрішніх справ Арсеном Аваковим у день інавгурації президента Володимира Зеленського. Коломойський сказав, що це була зустріч старих друзів, адже вони два роки не бачилися. При цьому бізнесмен стверджує, що не має точок перетину з Аваковим у бізнесі.

Коломойський зустрічався з Аваковим: про що говорили  - today.ua

"Ніколи не перетиналися, не перетинаємося. Поки він (Аваков. - Авт.) при посаді, швидше за все, і не будемо перетинатися", - сказав Коломойський.

Також олігарх відповів на питання журналістів, чи має Зеленський намір залишити Авакова на посаді голови МВС:

"Новий президент не має відношення до цієї посади. Так які у нього можуть бути наміри в ту або іншу сторону, якщо він до цієї посади не має відношення?"

На питання про майбутнє Авакова Коломойський відповів: "Я думаю, що до виборів буде нормально працювати, виконувати свої обов'язки. Якщо раптом не захоче грюкнути дверима і піти в політику, або просто відпочити. Там працювати – не солодко. Комусь здається, що там медом намазано".

Нагадаємо, Ігор Коломойський прилетів в Україну з Ізраїлю 16 травня 2019 року. Він не був в Україні з червня 2017 року. Спочатку олігарх жив у швейцарському місті Женева, а у вересні 2018 року перебрався в Герцлію, яка перебуває в Ізраїлі. Причиною переїзду він назвав «сімейні обставини» і обіцяв, що повернеться в країну після інавгурації Зеленського.

Раніше олігарх Ігор Коломойський розкритикував обраного президента України Володимира Зеленського за ідею провести зустріч з представниками великого, середнього і малого бізнесу.

“Збирати всіх разом – це утопія. Тобто, якщо ти хочеш з кимось спілкуватися, спілкуйся один на один. З великим бізнесом не спілкуються як з колгоспом. Це не колгоспні збори. У кожного гроші люблять тишу, і ніхто не буде розповідати свої секрети і вивертати душу навстіж”, – сказав олігарх, коментуючи зроблену напередодні Зеленським заяву про те, що він запрошує представників великого, малого та середнього бізнесу на зустріч “найближчим часом”.

Тоді Зеленський наголосив, що під час його перебування на посаді “стосунки з підприємцями будуть прозорими”.

“За мого президентства стосунки з підприємцями будуть прозорими. Більше жодних кулуарних переговорів, нічних візитів до АП і прихованих від суспільства домовленостей”, – заявив він.

Також Ігор Коломойський розповів про мету судових процесів у справі ПриватБанку.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua