Київстар блокує мобільні номери українців: названо причини

1134
Київстар блокує мобільні номери українців: названо причини - today.ua

Абоненти одного з найбільших мобільних операторів Київстар почали масово скаржитися на блокування sim-карт. Засмучені користувачі почали звертатися в службу підтримки Kyivstar, однак єдина причина, яку вони називають: «Ваш номер заблокований у зв’язку з чинним законодавством».

– Інформація щодо «масового блокування номерів телефонів» оператором Київстар не відповідає дійсності, – повідомила прес-служба оператора виданню Today.ua. – Законодавство України чітко визначає причини, за якими телеком-оператор може призупинити обслуговування номера телефону абонента. Серед таких причин – власне бажання абонента, заборгованість, що виникла за номером клієнта, або здійснення клієнтом дій, які порушують “Правила надання телекомунікаційних сервісів”. Наприклад, розсилання спам-повідомлень, використання несертифікованого в Україні обладнання, створення умов, які перешкоджають іншим клієнтам отримувати телеком-послуги, і т. п.

Раніше Київстар провів свою першу зустріч Kyivstar Business Hub, яка відбулася в Києві у формі відкритого діалогу. У ній взяли участь понад 160 представників бізнесу. У компанії відзначили, що захід було присвячено темі “Е-перспектива: електронний документообіг для бізнесу”.

Нагадаємо, Київстар запустив новий компонент сервісу «Віртуальна мобільна АТС», який дозволяє інтегрувати мобільні і фіксовані телефони в складні бізнес-процеси компаній.

загрузка...