Керівництво “Укроборонпрому” перевірятимуть на “детекторі брехні”

32
Керівництво "Укроборонпрому" перевірятимуть на "детекторі брехні" - today.ua

Кабінет Міністрів погодив план реформування оборонно-промислового комплексу країни та підвищення прозорості виконання державного оборонного замовлення в частині додаткових заходів з перевірки корупційних ризиків у діяльності керівництва державного концерну “Укроборонпром”. Про це повідомляє Урядовий портал.

Йдеться про можливість використання спеціальних пристроїв – поліграфів – для проведення таких перевірок.

Окрім того, перевірці підлягатимуть й посадові особи інших державних підприємств та акціонерних товариств, де частка держави перевищує 50%.

План заходів передбачає також залучення фахівців країн-партнерів до роботи наглядової ради “Укроборонпрому”, проведення огляду структури ОПК країни, проведення аудиту концерну за участю міжнародних експертів тощо.

Рішення Уряду ухвалене на виконання Указу Президента України №79, що вводить в дію відповідне рішення Ради національної безпеки й оборони, згідно з яким Кабмін у місячний термін зобов’язаний організувати аудит “Укроборонпрому”.

Нагадаємо, що у справі “Укроборонпрому” з’явився ще один підозрюваний – колишній співробітник державного концерну Станіслав Хош, який нібито допоміг Ігорю Гладковському та Віталію Жукову організувати поставку висотомірів з подальшим перепродажем їх державній компанії “Укрспецекспорт” за завищеною в п’ять разів ціною.

загрузка...