Кандидат у президенти очолив перекриття автотраси

271
Кандидат у президенти очолив перекриття автотраси - today.ua

У понеділок, 4 березня, на одному з пішохідних переходів автотраси міжнародного значення М-02 “Кіпті-Глухів-Бачівськ” в місті Кролевець Сумської області кандидат у президенти Сергій Каплін, перебуваючи з робочим візитом, організував протестну акцію. Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Сумщини.

Акція протесту відбувається за участі працівників шосткинського казенного заводу “Зірка” з приводу невиплати останнім заробітної плати.

Повідомляється, що близько 70 осіб безперервно рухаються по пішохідному переходу, обмежуючи таким чином рух автівкам.

Порядок на місці події забезпечують 60 працівників поліції, які організували об‘їзд автотранспорту іншим шляхом.

Правоохоронці закликають учасників акції не порушувати публічний порядок, оскільки їхні дії можуть кваліфікувати за ст. 279 КК України – тобто блокування транспортних комунікацій, за що загрожує покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту чи обмеження волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, український гурт “ТІК” презентував новий кліп на пісню “Циклони”, який, за сюжетом, нагадує справжній передвиборчий “екшн”.

Також ми писали про те, що президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що президентські вибори в Україні виграє чинний глава держави Петро Порошенко, порівнюючи передвиборчу ситуацію в Україні з подіями в РБ.

загрузка...