Кабмін наказав передислокувати військові частини ЗСУ

648
Кабмін наказав передислокувати військові частини ЗСУ - today.ua

Кабмін прийняв розпорядження про передислокацію військових частин і підрозділів Повітряних сил ЗСУ з метою підвищення обороноздатності держави. Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

Як зазначається, реалізація розпорядження збільшить ефективність протиповітряної оборони та розширить бойові можливості відомства в загальній системі протиповітряної оборони держави.

Напередодні міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил, які знаходяться у районі ООС.

Починаючи з 1 квітня 2019 року, військовослужбовці, які знаходяться на першій лінії зіткнення, будуть отримувати доплату у 2 тис. гривень. Надбавка військовослужбовцям на другій лінії зіткнення складатиме 1 тис. гривень. Моряки отримуватимуть доплату 5500 гривень, а під час виходу на бойові чергування – 12 тисяч гривень.

Раніше Today.ua повідомляв про те, що понад півмільйона колишніх військовослужбовців з 1 січня 2019 року отримали підвищені пенсії.

загрузка...