Із завданням впорався: у США високо оцінили реакцію Зеленського на катастрофу літака МАУ в Ірані

Президент України Володимир Зеленський зміг "вийти сухим із води" на тлі ситуації з авіакатастрофою в Ірані. Таку думку висловили американські аналітики на сторінках видання The Washington Post.

Із завданням впорався: у США високо оцінили реакцію Зеленського на катастрофу літака МАУ в Ірані - today.ua

В матеріалі зазначається, що президент України Володимир Зеленський витримав дипломатичний баланс у розслідуванні про збитий в Ірані Boeing 737 (літак МАУ), утримавшись від різких заяв.

Аналітики США наголосили, що напередодні авіакатастрофи Володимир Зеленський "опинився між США та Іраном" через вбивство генерала Касема Сулеймані за наказом американського президента Дональда Трампа.

Перед Зеленським, на думку аналітиків, з'явилося завдання: досягти співпраці з двома країнами, при цьому не підтримуючи жодну зі сторін конфлікту. І глава держави впорався із цим завданням, навіть незважаючи на те, що він є новачком в політиці.

"Знову Зеленський пройшов тонкий дипломатичний баланс і вийшов сухим із води. Для новачка в політиці у нього, здається, є гостре відчуття, як утихомирити протиборчі угруповання, щоб захистити інтереси України", – зазначила вчена з Центру Вілсона Ніна Янкович.

Нагадаємо, український літак авіакомпанії МАУ розбився в Ірані 8 січня. В результаті авікатастрофи загинули 176 людей, 11 з яких – українці.