Ініціатор депутатського об’єднання “За Зеленського” проситься у генпрокурори

1218
Ініціатор депутатського об'єднання "За Зеленського" проситься у генпрокурори - today.ua
Фото:zik.ua

Народний депутат Віталій Купрій, який був ініціатором створення в українському парламенті депутатського об’єднання “За Зеленського”, направив новообраному президенту офіційний лист з пропозицією розглянути його кандидатуру на посаду генерального прокурора замість Юрія Луценка. Відповідний лист він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні в країні визначна подія. На посаду вступив новообраний президент Володимир Зеленський. З першого кроку він зробив те, що очікувало від нього суспільство – розпустив Верховну Раду! Також Володимир пообіцяв навести лад в країні. Тому сьогодні я направив йому лист із пропозиціями взяти участь у відкритому конкурсі на заміщення посади генпрокурора”, – написав нардеп.

Він зазначив, що є автором понад сотні заяв, за якими були розпочаті кримінальні справи проти високопосадовців, серед яких п’ятий президент України Петро Порошенко, премєр-міністр Володимир Гройсман, генпрокурор Юрій Луценко, спікер Верховної Ради Андрій Парубій та інші.

Купрій пообіцяв Зеленському в разі обрання його главою ГПУ притягти до відповідальності всіх високопосадовців попередньої влади, конфіскувати їхнє майно і передати його в бюджет України.

Нагадаємо, сьогодні, 20 травня, під час урочистого засідання Верховної Ради з нагоди інавгурації, новообраний президент Володимир Зеленський закликав нардепів прийняти закони про незаконне збагачення, скасування депутатської недоторканості, а також звільнити главу СБУ, генпрокурора та міністра оборони. На це Зеленський дав нардепам два місяці.

загрузка...