Імбир може бути небезпечним: кому категорично забороняється унікальна пряність

Імбир - це дуже популярна пряність, яку додають у безліч страв та напоїв. Імбир чудово бадьорить та освіжає, в ньому міститься безліч корисних речовин та вітамінів, а ще він позитивно впливає на процес обміну речовин, тому його часто радять тим, хто бореться із зайвою вагою.

Імбир може бути небезпечним: кому категорично забороняється унікальна пряність - today.ua

Однак імбир приносить користь далеко не всім. Деяким людям вживання цієї пряності протипоказане. Зокрема, не радять вживати імбир людям, що страждають захворюваннями травної системи.

За словами медиків, імбирний корінь викликає сильне подразнення слизової шлунка, а в деяких випадках може провокувати загострення хронічного гастриту або виразки.

Пряність не принесе користі і тим, хто дотримується низькобілкової дієти. Це пояснюється тим, що білки є "транспортом", що проносять по організму корисні елементи, тому в разі їхнього дефіциту корисні властивості кореня стають марними.

В будь-якому разі, якщо ви вирішили зміцнити своє здоров'я за допомогою імбиру, для початку необхідно переглянути раціон харчування і підтримувати правильний водний баланс.

Нагадаємо, раніше ми розповіли рецепти напоїв з імбиром, які захистять від коронавірусу.