Харківська ДТП із Зайцевою: скандальні подробиці вироку

1012
Харківська ДТП із Зайцевою: скандальні подробиці вироку - today.ua

Адвокати Олени Зайцевої, засудженої за смертельну ДТП у Харкові 18 жовтня 2017 року, вимагають пом’якшення терміну покарання. Про це заявила представник сторони захисту обвинуваченої Лариса Матвєєва.

“Пом’якшити Зайцевій покарання до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки. А також застосувати вимоги ст. 75, 76 (“Звільнення від відбування покарання з випробуванням” та “Обов’язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням”) — звільнити її від основного покарання з визначенням випробувального терміну на розгляд суду. У перекладі на людську мову — це п’ять років умовно”, — заявила адвокат.

За її словами, статися це може тільки за згодою потерпілих. Вони, в свою чергу, обурені таким поворотом справи.

“У щирість і каяття Зайцевої, її бажання спокутувати свою провину, потерпілі ніколи не вірили і завжди називали її дії лицемірними. Їх думка підтвердилася”, — говорить Матвєєва.

Що стосується другого винуватця аварії Геннадія Дронова, у його справі не з’явилося жодних нових подробиць: він та його захист вважають його невинним, просять вирок скасувати, а провадження закрити.

Нагадуємо, 26 лютого 2019 року Олена Зайцева і Геннадій Дронов були засуджені до 10 років позбавлення волі. Адвокати обвинувачених мають намір оскаржити вирок суду. На даний момент Олена Зайцева продовжує читати матеріали кримінальної справи. Цим самим вона може порушити право Дронова на оскарження. Адже учасників двоє, і поки Зайцева читає, Дронов чекає.

Раніше повідомлялося, що автошколу, в якій навчалася фігурантка смертельного ДТП у Харкові Олена Зайцева, тимчасово закрили.

загрузка...