Гороскоп на 2 грудня: Павло Глоба радить Близнюкам тримати емоції при собі, а Ракам - налаштуватися на позитив

Гороскоп на 2 грудня: Павло Глоба радить Близнюкам тримати емоції при собі, а Ракам - налаштуватися на позитив - today.ua

У понеділок варто бути постійно в тонусі, щоб встигнути впоратися з усіма негараздами.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Гороскоп Овен на сьогодні


Понеділок ідеальний для пошуку нової роботи. Для того, щоб у Овнів все вийшло, потрібно слухати тільки себе, поради інших людей можуть тільки внести помилкові коррективи у ваші починання.

Гороскоп Тілець на сьогодні


Представники знаку Зодіаку Тілець сьогодні перенасичені образою. Вам буде важко зрозуміти, що є не тільки ваша персона. Не будьте настільки егоїстичні, сьогодні знадобиться ваша допомога оточуючим. Також ввечері є ймовірність того, що Тільці не зможуть знайти спільну мову зі своїм партнером.

Гороскоп Близнюки на сьогодні


Настрій Близнюків буде заважати їм у понеділок. Вам буде хотітися закричати на весь світ, але тримайте себе в руках - з будь-якої, навіть самої складної ситуації завжди можна знайти вихід. Якщо бачите, що не вдається впоратися з проблемами, відкладіть їх до кращих часів.

Гороскоп Рак на сьогодні


Зачекаєте в понеділок з новими проектами і справами. Представникам знаку Зодіаку Рак краще провести день легко і з'їздити, наприклад, в гості до знайомих або ж відправитися в далеке відрядження. А якщо не вийде, то намагайтеся шукати позитив у всьому, що сьогодні з вами станеться.

Гороскоп на 2 грудня: Павло Глоба радить Близнюкам тримати емоції при собі, а Ракам - налаштуватися на позитив

Гороскоп Лев на сьогодні


Левам краще сьогодні вийти за рамки звичного життя. У вас давно було бажання взяти участь у чомусь великому, тепер для цього настав сприятливий момент. Не тушуйтесь - проявіть себе у всій красі. Від вашої винахідливості в понеділок залежить потік фінансів.

Гороскоп Діва на сьогодні


Багатьом представникам знаку Зодіаку Діва вдасться втілити в реальність свої бажання. Головне, не зупиняйтеся на півдорозі, як би вам не було важко. Мотивацію Діви сьогодні зможуть знайти в друзях і в своїй другій половинці.

Гороскоп Терези на сьогодні


Сьогодні у багатьох представників знаку Зодіаку Терези вийде мого чого встигнути і порадувати своїх улюблених приємним сюрпризом. В деяких моментах вам найкраще стримувати себе, щоб не наговорити зайвого. Павло Глоба радить Терезам в понеділок бути обережними і зі своїми думками - зараз багато чого може здійснитися.

Гороскоп Скорпіон на сьогодні


Скорпіонів в понеділок чекає подяка від невідомого покровителя. Також представникам знаку Зодіаку Скорпіон сьогодні варто зайнятися своїм зовнішнім виглядом, і по можливості, змінити звичний образ.

Гороскоп Стрілець на сьогодні


У вас після вихідних залишилися ще не завершені раніше справи. Знайдіть у собі сили, щоб сьогодні все закінчити і приступити до нових проектів, які чекають вашої сильної руки. Представникам знаку Зодіаку Стрілець сьогодні краще не встрявати в любовні розборки.

Гороскоп на 2 грудня: Павло Глоба радить Близнюкам тримати емоції при собі, а Ракам - налаштуватися на позитив

Гороскоп Козеріг на сьогодні


Козерогів, швидше всього за словами Глоби, чекають сьогодні істотні зміни в кар'єрі. У вас є сьогодні ймовірність отримати кращу посаду або надбавку до зарплати. В особистих стосунках все буде стабільно, ніщо не зіпсує Козерогам сьогодні настрій.

Гороскоп Водолій на сьогодні


Не будуйте сьогодні здогадки і не вигадуйте того, що не існує. Багатьом Водоліям краще всього відразу прояснювати ситуацію, щоб уникнути непорозумінь. Також представникам цього знаку Зодіаку в понеділок належить розв'язати давній конфлікт зі своєю половинкою.

Гороскоп Риби на сьогодні


Понеділок буде наповнений приємними моментами. Вам вдасться придбати щось вартісне, а скарбниця багатьох Риб сьогодні суттєво поповниться. Представники знаку Зодіаку Риби відчують в собі сили навіть змінити майбутнє.

В Україні дозволять виходити на пенсію до 60 років, навіть якщо ви не пільговик: ПФУ назвав умову
В Україні можна буде виходити на пенсію до 60 років. Такою втішною новиною порадували громадян працівники Пенсійного фонду України. Та, на жаль, ця но...
«Укрзалізницю» розділять на п'ять компаній: що це означає для простих громадян
Як відомо, «Укрзалізниця», особливо її сфера пасажирських перевезень, є збитковою. На сьогоднішній день можливість руху пасажирських поїздів відбуваєт...
Кабмін готує країну до військового стану: прийнято закон про комендантську годину і світломаскування
Дуже несподіваним питанням зайнялися в українському Кабміні у четвер, 8 липня 2020 р. Міністри прийняли постанову з метою забезпечення реалізації поло...
Українським дітям школа не потрібна: у МОН звернули увагу на проблеми освіти в країні
«Навіщо тоді школа?» - поцікавився виконуючий обов'язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, нагадуючи, що при вступі у вузи вага атестата ...
В Україні закривають нічні клуби: Кабмін прийняв вольове рішення через коронавірус
В Україні закривають нічні клуби. Закривають їх, звісно, не назовсім і не на цілу добу. Проте вночі вони не працюватимуть. Через новий сплеск захво...