“Горіла хата, палала...“: “Квартал 95“ привітав Гонтареву з Днем народження. Відео

Коміки з "Кварталу 95" досить оригінально "привітали" колишню главу Національного банку України Валерію Гонтареву з Днем народження. Так, в ефірі одного з українських телеканалів "Квартал 95" обіграв тему підпалу будинку Гонтаревої, що стало причиною для серйозного скандалу.

“Горіла хата, палала...“: “Квартал 95“ привітав Гонтареву з Днем народження. Відео - today.ua

У виконанні номера про Гонтареву на мотив відомої української народної пісні "Горіла сосна, палала" взяв участь Український національний хор ім. Григорія Верьовки.

"Будинок горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича", "Люди вогонь побачили - допомагати почали, відра схопили і прибігли, в вогонь соляри доливали", "У пісні цієї мораль проста - будинок згорів від сорому", - такі рядки можна почути в пісні "Кварталу 95".

Нагадаємо, 17 вересня ексглава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила про підпал свого будинку в с. Гореничі під Києвом.

“Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повний і остаточний свавілля! Я не знаю, куди мені звертатися”, – розповіла Гонтарева.

Однією із версій загоряння дачі ексочільниці Нацбанку поліція називає підпал.