“Думаю, це пов'язано“: Гонтарева підозрює, що їй мстяться за рішення про націоналізацію ПриватБанку

Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарєва розповіла, що побоюється за своє життя після того, як один з її будинків під Києвом підпалили невідомі. Крім того, на думку Гонтаревої, це може бути помстою за націоналізацію ПриватБанку.

“Думаю, це пов'язано“: Гонтарева підозрює, що їй мстяться за рішення про націоналізацію ПриватБанку - today.ua

Зокрема, колишня глава НБУ вважає, що вона стала жертвою переслідування, пов'язаного з її рішенням в 2016 році націоналізувати найбільший в Україні комерційний банк - ПриватБанк.

"У мене немає доказів, але я думаю, що це пов'язано", - сказала вона.

Гонтарева також розповіла, що отримала багато погроз, в яких згадувалося її важливе рішення три роки тому.

Український олігарх та колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський, в свою чергу, відкидає твердження про те, що він може бути причетний до погроз, заявивши, що у Гонтаревої є багато ворогів.

Він також сказав, що йому важко повірити в погрози щодо Гонтаревої.

"Де ви бачили, щоб людина, якій погрожують, відкрито говорила про це в інтерв'ю новинним ЗМІ?" - запитав Коломойський.

Нагадаємо, 17 вересня ексглава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила про підпал свого будинку в с. Гореничі під Києвом.

"Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повний і остаточний свавілля! Я не знаю, куди мені звертатися", - розповіла Гонтарева.

Однією із версій загоряння дачі ексочільниці Нацбанку поліція називає підпал.