Гео Лерос розповів про відносини Зеленського і Разумкова: “Я це знаю на 100 відсотків“

Скандальний нардеп Гео Лерос, виключений із фракції "слуги", видав чергову порцію одкровень про стосунки між членами провладної політичної сили. Цього разу – про відносини між вищими посадовцями держави, президентом Володимиром Зеленським та спікером Дмитром Разумковим.

Гео Лерос розповів про відносини Зеленського і Разумкова: “Я це знаю на 100 відсотків“ - today.ua

Лерос каже, що Зеленський боїться того, що Разумков стане наступним президентом України.

"Я це знаю на 100%. Зеленський боїться, що Разумков – наступний президент. Переговори вів особисто Єрмак", - видав Лерос в інтервю виданню vgolos.

Гео Лерос розповів про відносини Зеленського і Разумкова: “Я це знаю на 100 відсотків“

Про те, що така ідея витає серед українського політичного бомонду, останнім часом говорять дедалі активніше. Саме з президентськими амбіціями пов'язують недавній візит українського спікера до Литви. Подейкують, що за офіційною частиною відвідин була прихована неофіційна: саме там, у Литві, відбулися оглядини Разумкова західними партнерами, як ймовірного претендента на український "трон".

Хоча сам голова Верховної Ради заперечує прихований конфлікт інтересів між ним та президентом. Не поширюється щодо проблем зі спікером і сам Володимир Зеленський. Однак Лерос каже, що знає це достеменно. А також знає, що в поваленні Разумкова вельми зацікавлений не так сам Зеленський, як глава його Офісу Андрій Єрмак. Проте поки Єрмаку не вдалося домовитися з депутатськими фракціями щодо усунення Разумкова з посади спікера.

Нагадаємо, недавно Гео Леросу спалили автомобіль, який стояв біля багатоповерхівки. Нардеп вважає, що то могла бути помста колишніх однопартіців.

ДЖЕРЕЛОvgolos.com.ua