“Газова принцеса“: У Порошенка відреагували на звинувачення Тимошенко у знищенні ГТС

Лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко виступає проти європейських правил на газовому ринку України, штучно намагаючись ініціювати розслідування проти уряду, який на вимогу ЄС намагається оптимізувати діяльність газотранспортної системи країни. Про це повідомляє прес-служба партії "Європейська солідарність".

“Газова принцеса“: У Порошенка відреагували на звинувачення Тимошенко у знищенні ГТС - today.ua
Фото: ТСН

"Не дивно, що Тимошенко відразу тягне на запах газу. Бо починала вона свою політичну кар’єру з наймасштабніших корупційних схем у газовій галузі. Ми пам’ятаємо, кого саме свого часу називали “газовою принцесою”, і за що експрем’єр Павло Лазаренко “віддувався” в американській в’язниці", - йдеться у заяві прес-служби партії.

Окрім того, у партії нагадали, що "кабальний газовий контракт" Тимошенко з російським президентом Володимиром Путіним, що зафіксовано у Стокгольмському арбітражі, приніс Україні збитки в мільярди доларів, посилив домінування “Газпрому” і невпинно штовхав країну в “обійми” Москви.

"Цей контракт був однією з передумов окупації Росією території України, спочатку економічно, а потім – через збройне вторгнення", - наголошується у заяві "Європейської солідарності".

"ЄС" наголошує, що незалежний оператор ПАТ “Магістральні газопроводи України” був створений урядом 9 листопада 2016 року на вимогу Третього енергопакету ЄС, який регламентує доступ до газопроводів третіх сторін, прозорість їх функціонування, формування справедливих тарифів та розділення діяльності виробників і дистриб’юторів газу.

Зазначається, що "Європейська Солідарність" виступає за прозорий європейський енергоринок, вільну конкуренці та відкриті правила гри на газовому ринку, які забезпечать справедливі тарифи на газопостачання для населення.

Як раніше повідомляв Today.ua, “Батьківщина” подала до Державного бюро розслідувань заяву про доведення газотранспортної системи України до штучного банкрутства, що скоєно колишнім президентом, а також очільниками уряду, НКРЕКП та “Нафтогазу”.