ФСБ РФ готує провокації проти України через скандал в “Укроборонпромі”

353
ФСБ РФ готує провокації проти України через скандал в "Укроборонпромі" - today.ua

Координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомив у “Фейсбук” про те, що в Росії доручили ФСБ посилити негативний ефект від корупційного скандалу з «Укроборонпромом». За даними Тимчука, управління ФСБ РФ по Курській області отримало розпорядження з Москви провести інформаційно-пропагандистську акцію по «затриманню українських контрабандистів» на російсько-українському кордоні з продукцією військового призначення російського виробництва.

На даний момент співробітниками управління ФСБ Росії в Курській області через агентуру в середовищі російських контрабандистів проводиться пошук можливих виконавців з числа громадян України, які повинні будуть організувати переміщення з РФ в Україну по контрабандним каналам партії комплектуючих російського виробництва, необхідних для ремонту української військової техніки.

Тимчук пише, що за цю провокацію обіцяють високу грошову винагороду і гарантії мінімального покарання. Відзначається, що виконавці будуть затримані співробітниками ФСБ РФ на російсько-українському кордоні.

До виконавців, за словами координатора “ІС”, ставляться такі вимоги:

  • наявність українського громадянства;
  • наявність будь-яких зв’язків на підприємствах оборонного комплексу;
  • готовність особисто прибути на територію РФ для прийому товару та подальшого переміщення його через кордон.

Раніше Збройні сили України визнали, що не можуть обійтися без російських запасних частин і агрегатів для військової техніки – деякі вузли виробляються виключно в Росії.