”Фейсбук” посилює вимоги до розміщення передвиборчої реклами

38
"Фейсбук" посилює вимоги до розміщення передвиборчої реклами - today.ua
Loading...

Соціальна мережа “Фейсбук” анонсувала посилення політики розміщення користувачами передвиборчої реклами напередодні президентських виборів в Україні. Про це повідомила продакт-менеджер компанії Сара Шифф.

“З минулого тижня ми почали тимчасово забороняти зарубіжну передвиборчу рекламу щодо України. Це частина наших заходів для запобігання зовнішньому впливу. Крім цього, в середині березня ми маємо намір встановити в Україні  нові правила розміщення політичної реклами, аналогічні тим, які раніше було встановлено в США, Бразилії, Індії та Великій Британії”, – сказала вона.

За її словами, нові правила передбачають жорсткішу ідентифікацію осіб, які розміщують таку рекламу, та ширші можливості щодо вивчення розміщеної реклами.

“Ми вимагатимемо від таких осіб надання чинних документів про ідентифікацію особистості та підтвердження, що вони є тими, ким називаються. Це одне з наших зобов’язань: забезпечити, щоб за політичною рекламою у “Фейсбук” стоять справжні люди”, – наголосила Шифф.

Вона додала, що з березня у так званій бібліотеці реклами можна буде ознайомитись з інформацією про виконавців, дізнатися, скільки часу було витрачено на рекламу, скільки вона зібрала емоцій, чи є вона актуальною. Також для загального ознайомлення буде представлено демографічний зріз про осіб, котрі переглянули рекламу: вік, стать, місце.

Нагадаємо, “Фейсбук” блокуватиме фейкові сторінки кандидатів у президенти, створені у період передвиборчої агітації. За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, станом на 19 лютого лише 9 з 44 офіційно зареєстрованих кандидатів мали верифіковані акаунти.

Раніше повідомлялося, що “Фейсбук” звинуватили у порушенні законів про недоторканність приватного життя.

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...