”Фашистка!”: Яніна Соколова потрапила в скандал з таксистом-українофобом в Одесі

"Фашистка!": Яніна Соколова потрапила в скандал з таксистом-українофобом в Одесі - today.ua
Loading...

Українська журналістка Яніна Соколова потрапила у конфліктну ситуацію з таксистом в Одесі, якого обурила україномовність телеведучої. Про інцидент вона розповіла під час щотижневої онлайн-зустрічі з фанами на YouTube.

Соколова зазначила, що почала розмовляти з водієм авто рідною для себе мовою. За словами журналістки, у повсякденному житті вона думає і спілкується виключно українською.

“Він спочатку мовчав, а потім сказав: “Що, фашисти, ми настраждалися за вас?! Тепер буде у нас реванш!”.

Я кажу: “Ну, я бачу, що ви до кінця не розумієте ситуацію, хто фашист, а хто ні”. На що він мені сказав: “Не “бачу”, а “бачите”. Говоріть, будь ласка, на тій мові, на якій звик говорити народ в цьому місті”, – поділилася сумним досвідом спілкування з українофобом журналістка.

Яніна Соколова вважає, що потрібно гостро сприймати такі речі, в плані не радикально гостро, але чітко відстоювати власну думку. Словом, бути патріотами.

Раніше, говорячи про своє ставлення до української мови, Яніна Соколова зазначила, що перш за все, сприймає мову як запорука безпеки рідної країни.

“Про те, що для мене мова. Для мене мова – це фактор безпеки. Коли я говорю по-українськи, мені стає набагато спокійніше, ніж коли я говорю по-російськи. Тому мої діти говорять українською, тому в житті я розмовляю українською, тому все моє найближче оточення говорить українською. Цілуюся я теж українською і навіть обіймаюся українською”, – поділилася Соколова.

Today.ua повідомляв, що Яніна Соколова закликала народних депутатів України проголосувати за законопроект, який легалізує медичний канабіс.

“Цю мр*зь вона ненавиділа”: батько Жанни Фріске побажав “здохнути” Дмитру Шепелєву
Телеведучий Дмитро Шепелєв у відвертому інтерв’ю Ксенії Собчак розповів про те, які у нього стосунки з родиною Жанни Фріске і про те, що в їх...
Синій манікюр 2020: найкращі ідеї дизайну на зиму
Синій манікюр буде наймоднішим трендом 2020 року, так як саме цей колір був обраний Інститутом Pantone головним в цьому році. “Класичний синій” допомагає зосередитися, впорядкувати...
“Гостьовий шлюб”: Ксенія Собчак не пускає Богомолова у свій маєток
Ксенія Собчак, яка вийшла заміж за російського режисера Костянтина Богомолова, на сьогоднішній день проживає окремо від свого чоловіка. Багатьох шанувальників новина про те, що вона...
ТОП-5 порід кішок, які дружать з собаками
Деякі люди настільки люблять домашніх тварин, що їм не хочеться обирати між кішкою і собакою, тому дбають про обох. Однак, не всі породи мирно уживаються...