Експерти спрогнозували, як вплинуть вибори на курс гривні

1771
Експерти спрогнозували, як вплинуть вибори на курс гривні - today.ua
Фото: znaj.ua
Loading...

Економічні та соціальні питання є незрозумілими як для діючого президента країни Петра Порошенка, так і для лідера виборчих перегонів у першому турі Володимира Зеленського. Про це пише голова Національної економічної ради Олексій Дорошенко у Фейсбуці.

За словами експерта, окрім загальних фраз, обидва кандидати не знають, як покращити рівень життя та запустити економіку країни.

Олексій Дорошенко висловив впевненість у тому, що за будь-якого сценарію виборів, вже у поточному році відбудеться зростання реального рівня життя переважної частини українців, а наступного, 2020 року, воно навіть прискориться.

“Питання чи буде воно довгим, або резерв довіри людей по президента та перспектив розвитку вичерпається та 2021 рік ми побачимо знов стагнацію, або стабільність, коли не буде падіння, але не буде й зростання”, – зазначив експерт.

У короткій перспективі країна матиме сталий курс гривні до закінчення другого туру виборів, що означає “стабільний квітень”, а двотижневі травневі свята “замаскують” усі проблеми бюджету на короткий термін.

Перше ж невдоволення економічною ситуацією в країні можна буде відчути лише в середині травня. І то, якщо все буде йти на фінансовому та валютному ринку за негативним сценарієм, – резюмував Олексій Дорошенко.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія планує оголосити про проведення другого туру президента після підрахунку результатів виборів в Україні. Проведення другого туру виборів заплановане на 21 квітня.

Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...