ДТП в Києві за участю п'яного слідчого поліції: капітан влетів у припарковану автівку

У Києві п'яний капітан поліції скоїв ДТП на вулиці Косенко. Інформацію про те, що сталося, опублікували у Facebook "Київ оперативний".

ДТП в Києві за участю п'яного слідчого поліції: капітан влетів у припарковану автівку  - today.ua

Інцидент трапився вчора, на свято Миколая, надвечір.

"Ніби і не Миколай, і навіть не Миколайович, а так нажерся, що на пустій дорозі на Косенко, 45, не втримав #Toyota (*********) та влетів у припаркований #Mercedes, а потім ще й у паркан", - пишуть у повідомленні.

Втім, і на порожній вулиці таке може трапитись. То ж міг би винуватець тихо-мирно, у співпраці з поліцейськими, оформити  протокол і розійтися з власником автівки, якому завдав збитків. Але пяний чоловік почав, що називається, "качати права".

ДТП в Києві за участю п'яного слідчого поліції: капітан влетів у припарковану автівку

"Але ні - йому треба ото до всіх чіплятися, розказувати патрульним "а чего ти дабілся, літьоха" і т.д. Такий чистий пацаньонок з району", - пишуть у публікації.

Крім того, винуватець ДТП категорично відмовився від перевірки на вміст алкоголо у крові: і на Драгері, і в лабораторії. Та ще при цьому чоловік погрожував свідкам і патрульним.

ДТП в Києві за участю п'яного слідчого поліції: капітан влетів у припарковану автівку

"Сподіваємося, співробітники головного управління поліції, які от-от мають приїхати на місце, вправлять йому мізки. Ще й може з’ясують звідки у слідчого такий автомобіль", - резюмували журналісти "Києва оперативного".

А вже сьогодні вони розповіли на тій же сторінці деякі подробиці про зухвалого капітана поліції. Як з'ясувалось, чоловік працює "в органах" із 2015 року. Був слідчим у Святошинському поліцейському управлінні. Однак у 2017 його звідти звільнили за п'яні автопригоди, в які не раз потрапляв поліцейський. Звільнений слідчий судився з керівництвом, згодом подавав апеляцію, однак відновлення на роботі не добився.

ДТП в Києві за участю п'яного слідчого поліції: капітан влетів у припарковану автівку

Згодом, якимось незбагненним чином, він з'явився на посаді дільничного офіцера у Солом'янському управлінні. А вже за рік його перевели з дільничних знову в слідчі.

Також трохи стало зрозуміло і звідки у скромного українського капітана поліції дорогі автівки. Раніше він їздив на Mitsubishi Pajero, тепер от на Toyota. Як зясувалося, у своїх розслідуваннях правоохоронець спеціалізується на викритті конвертаційних центрів.

"Це й пояснює наявність у нього немалих, як для слідчого, грошей", - зазначають в інформації.

Нагадаємо,  в ДТП на Закарпатті п'яний водій збив на смерть капітана місцевої футбольної команди. Ще двоє футболістів, які поверталися з ним ввечері з тренування, одержали важкі травми.