Дощі аж до літа: синоптики озвучили прогноз погоди в Україні до кінця травня

Погода в Україні до кінця травня буде не надто весняною - аж до літа синоптики прогнозують дощі. За даними синоптиків, у найближчі дні погода не порадує потеплінням, однак вже на вихідних, 16 і 17 травня, температура підніметься до 17 градусів вище нуля.

Дощі аж до літа: синоптики озвучили прогноз погоди в Україні до кінця травня - today.ua

Синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в соцмережі повідомила, що 14 травня в північних і західних областях України знову пройдуть дощі.

"Опади прийдуть до Вінницької області, а ввечері - в центральні області та до Одеської області. Можливі грози. На сході, на значній частині півдня, в Дніпрі та прилеглих районах істотні опади 14 травня малоймовірні. Вітер в Україні буде південно-західним, поривчастим", - зазначила вона.

Найближчої ночі, за прогнозами синоптика, буде холодно - від 4 до 9 градусів вище нуля. На північному сході і на сході України є ймовірність заморозків від 0 до 3 градусів.

Інші синоптики прогнозують, що невелике потепління очікується в Україні вже в неділю, 17 травня. В цей день температура підніметься до 18 градусів вище нуля, дощів не очікується. Однак вже на наступних вихідних, 23 і 24 травня, знову похолодає до 13 градусів вище нуля, також очікуються опади у вигляді дощу.

Нагадаємо, раніше синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на прийдешнє літо.