Донбас став іншою країною - Кравчук

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук під час програми FACE 2 FACE на телеканалі ZIK висловив переконання, що території Донецької та Луганської областей після окупації вже ніколи не зможуть стати такими ж, яким Донбас був до російської агресії.

Донбас став іншою країною - Кравчук - today.ua

За його словами, за час окупації Донбас встиг перетворитися на інша країну.

Кравчук підкреслив, що незважаючи на те, хто стане президентом і очолить країну, Донбас все одно вже ніколи не буде таким, як раніше.

Також політик наголосив, що центральна влада повинна думати, в чому Україна може піти на поступки Донбасу, не поступившись територією та суверенітетом, уточнивши, що має на увазі форму правління, а також права і свободи.

https://www.youtube.com/watch?v=SY4AmgtYkC8

Нагадаємо, США нададуть Україні $125 млн на потреби Донбасу. Допомога призначається для територій, які відчули на собі вплив російської агресії. Додаткова технічна допомога буде спрямована на подальшу стабілізацію і згуртування українських громад в регіоні, підвищення стійкості місцевої економіки і прискорення її розвитку.

Також ми писали, що Центральна виборча комісія зареєструвала рекордну кількість кандидатів на пост президента України – 44. Всього ж документи подала 91 особа.

ДЖЕРЕЛОZnaj.ua