Доктор Комаровський розвіяв міф про цибулю

Доктор Комаровський розвіяв міф про цибулю - today.ua
Loading...

Євген Комаровський розвіяв популярний міф про цибулю. Доктор також розповів про те, в якій кількості можна споживати цей продукт дитині.

Відомий лікар вважає, що якщо ваша дитина їсть цибулю і ніяких проблем не виникає, тоді можна. Якщо ж з’явилося нездужання, тоді потрібно відвідати лікаря.

Доктор Комаровський розповів, що дитині можна кожен день давати цибулю, а можна не давати взагалі. Він вважає, що на якість життя та здоров’я це не впливає.

Зазначимо, що для профілактики застуди лікарі рекомендують в холодну пору року вживати цибулю. Навіть Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) внесла цибулю до списку тих продуктів, які зміцнюють імунітет і зупиняють ріст ракових клітин.

Французькі вчені вважають, що при вживанні 18 грамів часнику на тиждень на 50 відсотків знижується ймовірність раку шлунка та на 30 відсотків — раку кишечника.

Японські вчені заявляють, що цибуля гальмує зростання раку яєчників. Цибуля запускає процеси, що змушують ракові клітини знищувати себе.

Також у всьому світі вчені висловлювали припущення про те, що при вживанні лцибулі в організмі сповільнюються процеси старіння. Також фахівці помітили, що при вживанні цибулі знижується рівень холестерину в крові.

Але, на жаль, навіть ті, хто любить цибулю, побоюються його їсти, так як потім навіть після чищення зубів позбутися характерного запаху з рота дуже складно. Фахівці з Університету Огайо стверджують, що запах зникне, якщо з’їсти яблуко, м’яту відразу після вживання цибулі.

Раніше доктор Комаровський жорстко розкритикував питання журналістів, які вони ставили президентові України Володимиру Зеленському.

Гороскоп на 8 грудня від Павла Глоби: Левам будуть заважати перепади настрою, а Скорпіонам – постійні конфлікти
Сьогодні багатьох знаків Зодіаку чекають різкі зміни в особистому житті. Не бійтеся заводити нові знайомства. Корисна будь-яка фізична робота. Також можна розслабитися і приділити увагу...
“Були проблеми з грошима”: син зірки серіалу “Свати” розповів про сімейну драму
Федір Добранравов, який зіграв у серіалі “Свати” одну з головних ролей, практично весь вільний час проводить на роботі. Його син Віктор Добронравов, відомий російський актор,...
Як схуднути взимку на трьох продуктах: дієтолог поділилася новим методом
Схуднути взимку не так просто, проте можливо. Тим більше, що серед великої кількості дієт можна обрати ту, яка буде здаватися вам найбільш корисною. Дієтолог Наті...
Lifecell запустив фіксований тариф за смішну суму
Lifecell, один з найбільших мобільних операторів в Україні, запустив черговий вигідний тарифний план для своїх абонентів, який здивує не тільки приємною ціною, але і спектром...