Доктор Комаровський розвіяв міф про цибулю

Євген Комаровський розвіяв популярний міф про цибулю. Доктор також розповів про те, в якій кількості можна споживати цей продукт дитині.

Доктор Комаровський розвіяв міф про цибулю - today.ua

Доктор Комаровський розвіяв міф про цибулю

Відомий лікар вважає, що якщо ваша дитина їсть цибулю і ніяких проблем не виникає, тоді можна. Якщо ж з'явилося нездужання, тоді потрібно відвідати лікаря.

Доктор Комаровський розповів, що дитині можна кожен день давати цибулю, а можна не давати взагалі. Він вважає, що на якість життя та здоров'я це не впливає.

Зазначимо, що для профілактики застуди лікарі рекомендують в холодну пору року вживати цибулю. Навіть Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) внесла цибулю до списку тих продуктів, які зміцнюють імунітет і зупиняють ріст ракових клітин.

Французькі вчені вважають, що при вживанні 18 грамів часнику на тиждень на 50 відсотків знижується ймовірність раку шлунка та на 30 відсотків — раку кишечника.

Японські вчені заявляють, що цибуля гальмує зростання раку яєчників. Цибуля запускає процеси, що змушують ракові клітини знищувати себе.

Також у всьому світі вчені висловлювали припущення про те, що при вживанні лцибулі в організмі сповільнюються процеси старіння. Також фахівці помітили, що при вживанні цибулі знижується рівень холестерину в крові.

Але, на жаль, навіть ті, хто любить цибулю, побоюються його їсти, так як потім навіть після чищення зубів позбутися характерного запаху з рота дуже складно. Фахівці з Університету Огайо стверджують, що запах зникне, якщо з'їсти яблуко, м'яту відразу після вживання цибулі.

Раніше доктор Комаровський жорстко розкритикував питання журналістів, які вони ставили президентові України Володимиру Зеленському.

У наступному році українців чекає багато етапів підвищення пенсій: Мінсоцполтіки порадувало графіком
Наступний, 2021, рік буде багатим на підвищення пенсій як усім пенсіонерам, так і різним віковим категоріям українських одержувачів соціальних виплат....
Долар знову подорожчав: валюта піднялася до максимуму з початку минулого року
Нацбанк, як і обіцяв, відпустив долар у вільне плавання і валюта на початку нового тижня піднялася до максимуму з початку 2020 року. Станом на понеділ...
ПриватБанк списує гроші з карток клієнтів, але не видає кошти: українці б'ють на сполох
ПриватБанк потрапив в черговий скандал зі списанням коштів з рахунків клієнтів. Інцидент стався в одному з банкоматів у Дніпрі. Клієнта фінустанови хо...
У кого з пенсіонерів можуть забрати 50% виплат: в ПФУ пояснили
В українських пенсіонерів, які і так отримують мізерні виплати, можуть ще відраховувати до 50% з пенсії. Про це повідомили у Пенсійному фонді з роз'яс...
Курс долара в жовтні: експерти радять переводити заощадження в американську валюту
В останніх числах вересня і першій половині жовтня українцям не варто чекати зміцнення національної валюти і здешевлення долара. Для цього немає ніяки...