Дочка Олі Полякової залишила навчання у Лондоні: співачка розкрила подробиці

Оля Полякова зробила несподіване зізнання про свою старшу дочку Машу. Як відомо, минулого року 18-річна дівчина вступила до престижного лондонського вишу, але з'ясувалося, що більше вона там не навчається.

Дочка Олі Полякової залишила навчання у Лондоні: співачка розкрила подробиці  - today.ua

Полякова-старша у своїх соцмережах поділилася з підписниками, що її дочка повернулася до Києва і тепер навчатиметься ближче до дому та батьків. 

"Маруся поїхала з Англії, вже не буде там вчитися. Поки вчиться в музичній академії імені Чайковського в Києві, на композиторському відділенні. Готується до чогось дуже крутого, а чого — скажу вам з часом", — заінтригувала Оля Полякова.

Дочка Олі Полякової залишила навчання у Лондоні: співачка розкрила подробиці

Причин переїзду своєї доньки з Англії до України Полякова наразі не розкриває. Маша навчалася в музичному університеті BMus, і про навчання за кордоном вона мріяла ще до війни. Відомо, що дівчина жила там в гуртожитку разом із рештою студентів і дуже сумувала за домом. Там вона познайомилася з хлопцем із України, з яким у неї почалися романтичні стосунки.

Можливо, незабаром Маша Полякова сама розкриє подробиці, чому вона повернулася додому у розпал війни, залишивши свою мрію.

Раніше повідомлялося, скільки бере за корпоратив Оля Полякова під час війни.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua