До 2 мільйонів гривень: стало відомо, скільки беруть за корпоратив Дорофєєва, Полякова та інші зірки

Попри війну українські артисти непогано заробляють на корпоративах. За виступ, який триває в середньому 45 хвилин, вони отримують чималі гроші. Стало відомо, скільки беруть за сольні виступи запрошені українські зірки з першого ешелону: Полякова, Барських, Дорофєєва, Білик, Alyona Alyona.

До 2 мільйонів гривень: стало відомо, скільки беруть за корпоратив Дорофєєва, Полякова та інші зірки - today.ua

Інформацією про заробітки народних улюбленців поділилася в TikTok блогерка Shubaua.

Ірина Білик

Серед тих, кого назвала блогерка, Ірина Білик найменш вибаглива. Її 45-хвилинний виступ коштуватиме замовникам лише 300 тисяч гривень. Незважаючи на кругленьку суму з п'ятьма нулями, виявилося, що Білик має дуже скромні запити порівняно з її молодшими колегами.

Alyona Alyona

Знаменита українська реперка оцінює себе приблизно так само, як і Ірина Білик. Alyona Alyona бере за виступ на корпоративі 8 тисяч доларів (це приблизно 295 тисяч гривень або майже ті самі 300 тисяч, що й у Білик).

Артем Пивоваров

Тренер "Голосу країни" бере за свій 45-хвилинний концерт майже вдвічі більше, ніж Білик та Alyona Alyona. Його умова – 15 тисяч доларів (на наші гроші це понад 550 тисяч гривень). Ось так – за один концерт тривалістю в один урок – понад півмільйона гривень у кишені. І все ж, Пивоваров не може похвалитися, що він найдорожчий з українських зірок.

До 2 мільйонів гривень: стало відомо, скільки беруть за корпоратив Дорофєєва, Полякова та інші зірки

Надя Дорофєєва

Його колега по сцені та тренерському складу у "Голосі країни" бере за виступ такої ж тривалості 20 тисяч доларів, таким чином піднімаючи планку заробітків до 740 тисяч гривень.

Оля Полякова

Ще дорожче за Дорофєєву – суперблондинка Оля Полякова. Дешевше, ніж за 25 тисяч євро (950 тисяч гривень) зірка співати на корпоративі не погоджується.

Макс Барських

Та навіть і Полякова не може похвалитися таким чудовим "апетитом" як Макс Барських. Він бере за свій 45-хвилинний сольник (тут має звучати барабанний дріб)… 50 тисяч євро (усього якісь скромні 1,8 млн гривень).

Причому є припущення, що в ці суми не входять витрати на дорогу до місця проведення корпоративу, а також всі витрати на райдер зірки. За все це також платить замовник ... Ееех, чи не краще розучити пару застільних та заспівати на корпоративі хором.

Нагадаємо, дизайнери розповіли, як одягнутися жінці за 40 на корпоратив, щоб не виглядати реліктом і не бути посміховиськом в очах молодих колег.

ДЖЕРЕЛОunian.net