Михайло Добкін передумав балотуватися в мери і побажав удачі Кернесу

Михайло Добкін заявив про своє рішення взяти участь у виборах мера Харкова, коли у вересні Геннадій Кернес захворів коронавірусом, і його участь у виборах опинилася під питанням. На сьогоднішній день здоров'я нинішнього глави міста стабілізується, і тому Добкін прийняв рішення зняти свою кандидатуру на користь свого колеги.

Михайло Добкін передумав балотуватися в мери і побажав удачі Кернесу - today.ua

"Шановні харків'яни! Сьогодні зняв свою кандидатуру з виборів на користь Геннадія Кернеса. Він йде на поправку. На цьому моя місія виконана", - написав Добкін в соцмережах, коментуючи своє рішення.

Він також побажав перемоги на виборах Геннадію Кернесу і його команді: "Завдання любити Харків і працювати для людей ніхто не відміняв. Адже це наше місто і нам тут жити".Михайло Добкін передумав балотуватися в мери і побажав удачі Кернесу Реєструючи свою кандидатуру в мери Харкова, Михайло Добкін відразу заявляв, що готовий забрати свої документи, як тільки діючий мер повернеться на своє робоче місце. Геннадій Кернес розцінив тоді вчинок Добкіна недружнім жестом. Він прокоментував, що Добкін хоче спробувати виграти вибори мера, спираючись на його рейтинг, фактично оголосивши себе його наступником. Хоча Геннадій Кернес не бачить його ні своїм наступником, ні в своїй команді.

Нагадаємо, Геннадій Кернес 2 жовтня отримав негативний тест на COVID-19 і вважається повністю здоровим. 15 вересня у нього підтвердився коронавірус, і вже 17 вересня Кернеса відвезли до Німеччини, де він два тижні перебував у німецькій клініці "Шаріте". Стан українського політика був тяжким, але медикам вдалося швидко підняти Кернеса на ноги.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com