Депутат викрав людину і вимагав мільйон гривень

205
Депутат викрав людину і вимагав мільйон гривень - today.ua

Прокурор міста Києва повідомив про підозру 59-річному депутату однієї із селищних рад Житомирської області, який у змові з подільниками викрав підприємця, відібрав у нього дорогий автомобіль та змусив написати боргову розписку на 1 млн гривень.

Зазначений злочин стався у вересні минулого року на території Дарницького району столиці. Депутат та троє його спільників підстерегли 39-річного підприємця на парковці, де той залишав свій «Cadillac».

Спочатку зловмисники заблокували машину жертви, після чого почали наносити чоловіку удари по різним частинам тіла. Коли потерпілий перестав чинити опір, нападники заштовхнули його на заднє сидіння автівки та вивезли у ліс неподалік села Погреби Броварського району Київської області.

Надалі, застосовуючи фізичне насилля, зловмисники змусили підприємця написати боргову розписку на ім’я депутата на суму 1 млн гривень, а також про передачу автомобіля «Cadillac».

Отримавши від потерпілого боргові розписки, зловмисники звільнили його.

За результатами досудового слідства зібрано достатньо доказів для оголошення депутату підозри у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 189, ч. 3 ст. 289 КК України.

За клопотанням столичної прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі матеріали кримінального провадження відкриті стороні захисту для ознайомлення, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Матеріали щодо спільників депутата виділені в окреме кримінальне провадження, досудове слідство у якому триває.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Києві зник син фінансового аташе Лівії.

загрузка...