Чому собака повинен спати з вами в одному ліжку: ТОП-5 причин

Собака часто вважає себе головним у родині, але не завжди господарі дозволяють своїм улюбленцям спати з ними в одному ліжку, або їсти з одного столу. Більшість вважає, що це просто негігієнічно, адже собака приносить з вулиці різні бактерії, які можуть бути небезпечними для здоров'я людини. Насправді все не так страшно. Якщо ви любите спати поруч зі своїими теплими і пухнастими улюбленцями, то продовжуйте й далі, адже у цьому є чимала користь!

Чому собака повинен спати з вами в одному ліжку: ТОП-5 причин  - today.ua

Поряд зі сплячим на подушці собакою ви теж будете спати в рази краще і міцніше. Якщо тварина прийшла до вас вночі, то це не просто так. Не відгяняйте її, якщо не хочете, щоб пес на вас образився. Назвемо вам ТОП-5 причин, чому потрібно дозволяти собаці спати з вами разом.

Створення комфорту

Ритмічне дихання і заразливе хропіння собаки неймовірно заспокоюють. Завдяки ним ви відчуваєте себе у своєму ліжку ще затишніше. Якщо ви спите один, то домашній улюбленець стане для вас і м'якою подушкою, і подарує відчуття безпеки, якщо вночі присниться страшний сон.

Боротьба з безсонням

Присутність собаки у ліжку сприяє спокою, знімає стрес, тому поряд з улюбленцем ніяке безсоння не страшне. Собаки енергетично дуже сприятливо впливають на сон, і це краще, ніж будь-яке снодійне.

Чому собака повинен спати з вами в одному ліжку: ТОП-5 причин

Собаки знімають стрес 

Ніхто і ніщо не допоможе побороти стрес, як домашні тварини. Їх позитивний погляд на життя і уважність до своїх господарів допомагають забути про всі проблеми і негоди. Намагайтеся проводити більше часу зі своїми улюбленцями, і гарний настрій вам забезпечено, незважаючи ні на що!

Собаки забезпечують тепло

Особливо взимку, спати поряд з теплим песиком - це просто мрія. Собака, яка затишно згорнулася в ліжку нагадує маленький радіатор. Влітку поряд з улюбленцем може бути спекотно, але тоді просто не вкривайтеся ковдрою, адже навіть якщо вночі стане прохолодно, песик вас зігріє.

Собаки допомагають боротися з депресією

Собаки вміють любити віддано і все життя. У стані депресії це буває досить складно усвідомити. Але ваш пес ніколи не покине вас, особливо коли ви перебуваєте у тяжкому стані.

Раніше повідомлялося, які породи собак недолюблюють дітей, тому родинам з малечею їх краще не заводити.

ДЖЕРЕЛОukr.media