Частині українців перерахують пенсію “по-особливому”: усі подробиці

Частині українців перерахують пенсію "по-особливому": усі подробиці - today.ua
Loading...

Стало відомо, який існує порядок проведення перерахунків пенсії Україні і що повинні враховувати українські пенсіонери. Відзначається, що в Україні для обчислення пенсії використовують спеціальну формулу, але для їх підрахунку немає універсального калькулятора. Зокрема, для 20 категорій пенсіонерів використовують додаткові законодавчі акти для обчислення їх виплат.

До таких категорій відносяться: переселенці, шахтарі, інваліди, учасники бойових дій, підприємці, медики та поліцейські.

Тому при підрахунку пенсій таким українцям потрібно бути особливо уважними. Слід врахувати, що виплати будуть залежати від виду пенсії.

В Україні розрізняють такі види пенсій: по інвалідності, пенсія за вислугу років, після досягнення встановленого законодавством віку (пенсія за віком та по втраті годувальника.

Зазначається, що вид пенсії дуже важливий. Адже пенсійна реформа передбачає підтримку державою дітей з інвалідністю, інвалідів дитинства та пенсіонерів, які не змогли заробити покладений стаж. До 2017 року їх виплати становили 949 гривень.

Тим громадянам, які отримують мінімальну пенсію, варто враховувати, що в Україні змінився підрахунок цього виду пенсії. Мінімальна пенсія не може бути нижчою прожиткового мінімуму.

З 2019 року індексація пенсії проводиться автоматично.

У зв’язку з численними зверненнями громадян у Пенсійний фонд України (ПФУ) його управління вирішило уточнити порядок отримання пенсійного посвідчення. Він передбачає видачу територіальними органами Пенсійного фонду (ПФУ) всім пенсіонерам України пенсійного посвідчення. Без цього документа неможливо призначення пенсії. Цей документ виготовляється безкоштовно і видається особисто самому пенсіонерові. У крайніх випадках це може бути особа, яка виступає від імені пенсіонера і має нотаріально завірену довіреність.

Крім того, якщо пенсійне посвідчення втрачено або прийшло в непридатність, пенсіонер повинен подати заяву в територіальні органи ПФУ, після чого йому видадуть дублікат цього документа.

Нагадаємо, що українці, які отримують мінімальну пенсію, можуть  отримувати щорічно так звану 13-ту пенсію. Кабінету міністрів доручено підготувати розрахунки щодо виплати щорічної 13-й пенсії малозабезпеченим пенсіонерам та недопущення підвищення тарифів на газ для населення.

Небезпека на кожному кроці: знаки Зодіаку, яким жахливо не пощастить у 2020 році
Представникам трьох знаків Зодіаку потрібно бути особливо обачними в 2020 році. По словам астрологів, небезпека чатує на них звідусіль. Хоча весь рік Білого Металевого Щура...
ТОП-5 найкращих зимових зачісок для кучерявого волосся
Кучеряве волосся вже самі по собі є прикрасою дівчини, без спеціальних укладок. Однак, щоб виглядати доглянутою, власниці кучерів важливо підібрати правильну зачіску. У зимовий період...
“Сідниці і груди”: Влад Топалов зізнався, за що полюбив Регіну Тодоренко
Регіна Тодоренко привабила свого теперішнього чоловіка Влада Топалова красивими сідницями і великими грудьми. У цьому артист зізнався, відповідаючи на запитання журналістів, що для нього найголовніше...
Новорічний манікюр 2020: езотерик назвав головні заборони
Манікюр на нігтях не тільки прикрашає руки жінки, але і наділений особливою сакральною силою, адже на нігтях розташовані енергетичні точки, які пов’язують жіноче біополе зі...