Буряк може бути шкідливим: в чому небезпека популярного овоча

Буряк - один з найпопулярніших овочів в Україні. Його використовують для приготування борщу, салатів та інших страв. Однак не всі знають, що попри безліч корисних властивостей цього овоча, він може бути шкідливим.

Буряк може бути шкідливим: в чому небезпека популярного овоча - today.ua

Для початку слід розповісти про позитивний вплив буряка на організм. В цьому овочі міститься фолієва кислота, яка життєво необхідна при вагітності, а також під час планування зачаття дитини, тому майбутнім мамам слід звернути особливу увагу на цей продукт. Також у складі буряка є мікроелементи, які дуже корисні для кровотворення.

Буряк має сечогінний і послаблюючий ефекти, чудово знеболює і має протизапальну дію. При регулярному вживанні цього овоча можна побороти депресивний стан, а завдяки високому вмісту магнію страви з буряка допомагають при лікуванні атеросклерозу і гіпертонії.

Однак медики радять з великою обережністю ставитися до страв з буряка людям, які страждають на гастрит, діабет і при сечокам'яній хворобі.

Також від вживання буряка краще відмовитись людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту. У складі цього продукта є кислота, яка може викликати загострення гастриту, виразкової хвороби і панкреатиту.

Буряк також протипоказаний діабетикам, тому що в ньому міститься багато цукру.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як приготувати салат для схуднення з буряка і капусти.