Булінг у школі: батьків підлітка покарали за знущання над однокласником

322
Булінг у школі: батьків підлітка покарали за знущання над однокласником - today.ua

У Києві суд призначив покарання матері підлітка, який цькував свого однокласника. На жінку було складено адмінпротокол за фактом булінгу та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень. Про інцидент повідомили в прес-службі Нацполіції.

Напередодні до поліції звернулися батьки учня одної зі столичних шкіл, якого у класі б’ють та обзивають нецензурними словами. Правоохоронці поспілкувались із учнями, батьками, а також із викладачами навчального закладу та знайшла докази слів постраждалої сторони. За словами вчителів, адміністрація школи неодноразово проводила з батьками кривдника бесіди щодо поведінки їхнього сина під час уроків, проте він продовжує себе жорстоко поводити з однокласниками.

Працівники поліції склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 173-4 (булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення та зобов’язали маму правопорушника сплатити штраф за дії свого сина. Окрім того, ювенальні поліцейські провели школярам лекцію щодо норм поведінки та запобігання насильства серед дітей.

Відповідно до закону про протидію булінгу (моральне або фізичне насильство) у школах, який Петро Порошенко підписав 16 січня 2019 року, вчинення булінгу тягне за собою штраф від 850 грн 1700 грн або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. За повторне цькування або булінг групою осіб штраф становитиме вже від 1700 до 3400 грн.

Today.ua повідомляв, що перше судове рішення у справі про булінг у школі було винесено Бориспільським районним судом 11 лютого 2019 року.

загрузка...