Спливли невідомі раніше факти з життя Жанни Фріске

За роки життя відома російська співачка Жанна Фріске встигла зробити багато чого: стати зіркою шоу-бізнесу та лідером кількох телепроектів, спробувати себе в ролі телеведучої, завоювати статус секс-символу російської естради і народити сина. Втім, деякі факти з життя Жанни Фріске і досі відомі не всім.

Спливли невідомі раніше факти з життя Жанни Фріске - today.ua

Так, нещодавно ЗМІ повідомили, що друзі Жанни Фріске дали їй досить незвичне прізвисько. Вона називали її божевільною (в хорошому сенсі) собачницею. Справа в тому, що у дитинстві Жанна без сторонньої допомоги виходила вмираючого пса, поки її батьки були у від'їзді. У дорослому віці у артистки були лабрадор на прізвисько Уліус і другий пес Лукрецій. Коли з улюбленцем трапився ексцес прямо під час відпочинку на курорті, Жанна Фріске і тут не розгубилася: вона знайшла ветеринара і поставила своєму улюбленцю крапельницю.

Як відомо, після народження сина у співачки діагностували рак головного мозку. Хвороба стрімко прогресувала, і незабаром стан співачки було вже неможливо приховувати від громадськості. Шанувальники з усього світу перерахували на допомогу Жанні Фріске понад 68 млн рублів, з яких 3,6 млн рублів пішло на погашення боргу за попереднє лікування в клініці Маямі, і 4,6 млн рублів - на оплату нового. Ще 30 млн рублів зарезервували, і решту (також 30 млн) Жанна попросила направити дітям, хворим на рак.

Нагадаємо, раніше батько Жанни Фріске заявив, що Дмитро Шепелєв живе за рахунок спадщини Жанни, яке дісталося їх з Жанною сину Платону.