Білий манікюр 2020: останні тенденції модного дизайну (фото)

Манікюр, за основу якого взято білий колір, завжди буде виглядати на нігтях елегантно і ніжно. Мінімалізм зараз в моді. Класичний білий манікюр на нігтях будь-якої довжини і з будь-яким дизайном буде вабити погляд оточуючих. Доглянуті нігті - це показник смаку дівчини, а білий колір додає їй ще почуття стилю. Адже з білим кольором поєднуються будь-які тони і напівтони. Все залежить від фантазії та сміливості власниці нігтів.

Білий манікюр 2020: останні тенденції модного дизайну (фото)  - today.ua

Просто покрити нігті білим лаком в 2020 році буде недостатньо. Щоб не виглядати нудно, додайте своєму образу кокетства за допомогою яскравих акцентів. Поєднуйте білий манікюр зі своїми улюбленими кольорами, використовуйте для декору гліттер і фольгу, блискітки і стрази, яскраві принти та наклейки. Головне, залишайте основним кольором білий, а один-два нігтика можете декорувати, як вам захочеться. Поєднання білого і чорного виглядає дуже вишукано і стильно.

Білий манікюр 2020: останні тенденції модного дизайну (фото)

Французький або місячний манікюр, в основі якого лежить білий колір, не виходить з моди і в цьому сезоні. До нього додається білий матовий манікюр і манікюр з квітковим малюнком. Бархатисту матову основу можна розбавити блискітками або смужками зі страз.

Напередодні 8 березня особливо актуальним буде дизайн з квітами. Намалюйте на одному-двох білих нігтиках тюльпани, троянди або фіалки, і ви будете виглядати в жіночий день, як справжня принцеса.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="119992,119991,119995,119990,119993,119994"]

Раніше повідомлялося, як створити барвистий і жіночний манікюр до Дня 8 березня.

ДЖЕРЕЛОtelegraf.com.ua