“Більше ніж у Путіна“: скільки українців довіряють Зеленському

Президенту Володимиру Зеленському довіряють 7 з 10 українців. За час свого президентства команді Зеленського вдалося не просто зберегти схвалення переважної більшості громадян, але і навіть обійти рекордні показники підтримки Володимира Путіна в Росії.

“Більше ніж у Путіна“: скільки українців довіряють Зеленському  - today.ua

Згідно з даними соціологічної компанії "Центр Разумкова" (опитування провели з 6 по 11 вересня 2019 року), то 57,2% українців вважають, що країна рухається в правильному напрямку.

До порівняння, у жовтні-листопаді 2018 року цей показник був в рази менше, а 78% жителів України не схвалювали курс тодішньої влади. Зараз же ситуація кардинально змінилася.

Згідно з опитуванням, 62% населення позитивно налаштовані до нинішньої влади і вважають, що їй вдасться змінити ситуацію на краще. Інституту президента довіряють майже 80% українців, Верховній Раді — 56%, Кабінету міністрів і українським ЗМІ — також 56%. Навіть церкві в Україні довіряють менше, ніж главі держави — лише 63%.

Що стосується політичних партій, то всі вони ("Опозиційна Платформа — За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Голос") мають більше негативну оцінку діяльності. Кожен другий українець вважає, що монобільшість "Слуги народу" у Верховній Раді в майбутньому принесе країні позитивні зміни.

Раніше повідомлялося, що Верховну Раду 9-го скликання підтримує 39% населення України.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com