Автоюрист придумав нове покарання для водіїв

Автоюрист Богдан Гладик пропонує залучати водіїв-порушників Правил дорожнього руху до громадських робіт. Юрист вважає, що цей захід буде особливо ефективним щодо заможних порушників, які не бояться штрафу. Про це повідомляє Аutonews.ua.

Автоюрист придумав нове покарання для водіїв  - today.ua

Автоюрист Гладик впевнений, що порушники ПДР, якщо їх залучати до громадських робіт, швидко отямляться і стануть надалі зразковими водіями.

- Таке покарання як громадські роботи має бути обов'язково у сфері безпеки дорожнього руху, - говорить автоюрист Богдан Гладик. - Є водії, які можуть спокійно заплатити кілька тисяч гривень штрафу. Тому вони під час керування автомобілем не особливо дотримуються Правил дорожнього руху.

Тим часом в юридичній компанії «Дорожній Адвокат» роз'яснили українцям, коли штрафи поліції є незаконними. Якщо дорожня поліція оштрафувала водія без присутності адвоката, якого він зажадав, то це є незаконною дією.

Раніше адвокат Марина Сидоренко нагадала водіям, що у випадку нанесення шкоди транспорту компенсувати збитки компанія, що займається евакуацією, або страхова компанія, в якій суб'єкт господарювання оформив відповідний поліс.