Аваков закликав ввести повний локдаун замість “карантину вихідного дня“

Автор: Лобанова Єлизавета

Карантин вихідного дня буде введений в Україні вже на цих вихідних, 14-15 листопада. Не всі в уряді підтримали таке рішення. Зокрема, проти виступили міністр МВС Арсен Аваков, міністр культури Олександр Ткаченко і віце-прем'єр-міністр Михайло Федоров.

Аваков закликав ввести повний локдаун замість “карантину вихідного дня“ - today.ua

Арсен Аваков, як противник введення карантину вихідного дня, вважає, що користь від часткових обмежень на два дні буде дуже незначною у порівнянні з проблемами, які такий карантин створить для людей і бізнесу. На думку міністра, логічніше було б ввести повний локдаун. Він не заперечує, що це удар по економіці, але інакше стримати пандемію навряд чи вийде.

Глава Держпотребслужби Києва Олег Рубан також висловився про введення "вихідного" карантину. На його думку, в Україні можливий повний локдаун, якщо карантин вихідного дня не знизить захворюваність коронавірусом через два-три тижні після його введення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У різних країнах "карантин вихідного дня" показує різні результати. Залишається сподіватися, що свідомі українці обмежать походи в громадські місця на деякий час і будуть більше часу проводити вдома, щоб не піддавати себе та інших ризику зараження.

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Раніше повідомлялося, що в Кабміні пішли на зустріч власникам закладів громадського харчування, пообіцявши компенсувати їм частину зарплат працівників, у зв'язку з простоєм виробництва в вихідні карантинні дні.