Ані Лорак шокувала своєю зовнішністю

Українська співачка Ані Лорак, яка вже тривалий час живе і виступає в Росії, опублікувала в Instagram нове селфі, зроблене в автомобілі. Це миле фото не сподобалося багатьом підписникам артистки. Вони звинуватили Лорак в надмірному захопленні фотошопом і невдало підібраному макіяжі.

Ані Лорак шокувала своєю зовнішністю - today.ua

Ані Лорак шокувала своєю зовнішністю

"Стала схожа на стару страшну жабу! "Ще трохи філерів і нижня частина обличчя не увійде в об'єктив. Питання: з якого дива вас примудряються псувати ваші стилісти? І вдається їм", "Ну і ротяра у неї", "Ви ж були красуня від Бога! Не спотворюйте себе. Будете як всі...", "Ви все більше схожі на Майкла Джексона. Невже ви цього не бачите?" - написали хейтери в коментарях.

Нещодавно фанати Ані Лорак розкритикували її за фото у червоній сукні, яка ледве прикриває її ноги. Вони відзначили, що співачка виглядає молодшою, але її посмішка і вираз обличчя дуже неприродні.

Ані Лорак шокувала своєю зовнішністю"Лорак без фотошопу - як нуль без палички", "Посмішка її мені нагадує клоуна - з фільму жахів", "Ви найкраща, у вас така гарна посмішка", "Красуня з променистою усмішкою" - розділилися думки підписників.

Як відомо, у співачки Ані Лорак на березень запланований щільний графік концертів по російським містам. Вона збирається відвідати Пензу, Орел, Саратов, а також планує виступити в Баку.

Раніше російський співак Сергій Лазарєв вніс інтригу у свої стосунки з Ані Лорак.