Абоненти “Київстар” зможуть оплатити проїзд у громадському транспорті по смс

3903
Абоненти "Київстар" зможуть оплатити проїзд у громадському транспорті по смс - today.ua

З вівторка, 5 березня, клієнти “Київстар” зможуть оплатити проїзд у комунальному транспорті міста Львів через sms-повідомлення. Про це повідомляє прес-служба мобільного оператора.

Щоб сплатити за проїзд, пасажиру необхідно відправити коротке текстове повідомлення із кодом маршруту на номер 877 та зачекати дві хвилини для підтвердження оплати.

При цьому “Київстар” не стягуватиме вартість повідомлення, тобто пасажир сплачуватиме лише вартість квитка.

Сервіс реалізували на базі послуги оператора «Смарт гроші», який дозволяє оперативно здійснювати платежі та грошові перекази.

Зазначимо, послугу оплати проїзду у комунальному транспорті через sms спершу було запроваджено ще минулого року у Івано-Франківську. З лютого поточного року відповідний сервіс став доступний й мешканцям та гостям Вінниці.

Нагадаємо, “Київстар” став мобільним оператором з найвищою середньою швидкістю мобільного інтернету в Україні. В мережі показник швидкості Speed ​​Score склав 16.32, що є найвищим результатом серед усіх мобільних операторів країни.

Також ми писали, що мобільний оператор “Київстар” повідомив, що популярний тариф “Максимальний Безлім 2017” закривається, а абонентів переводять на аналог 2019 року, у якому абонплата на 45 відсотків дорожча.

загрузка...