Абонентам Київстар рекомендують прив’язати SIM-карту до паспорта

2736
Абонентам Київстар рекомендують прив'язати SIM-карту до паспорта - today.ua
Loading...

Один із найбільших українських операторів мобільного зв’язку Київстар рекомендує своїм абонентам в цілях безпеки прив’язати паспорт до номера телефону. Абоненти, які цього не зроблять, через шахраїв ризикують втратити свій номер і доступ до сервісів, які прив’язані до мобільного номера.

Клієнти Kyivstar можуть прив’язати паспорт до номера онлайн — за допомогою електронного цифрового підпису. Для цього потрібно:

  1. Зайти в особистий кабінет “Мій Київстар”.
  2. Вибрати потрібний номер в профілі і перейти на закладку “Користувач”.
  3. Вибрати метод реєстрації “За допомогою ЕЦП”.
  4. Скачати ключ ЕЦП і ввести пароль до нього.
  5. Перевірити правильність вказаних даних і підтвердити реєстрацію.

Також клієнти можуть звернутися в один із фірмових магазинів Київстар і особисто подати письмову заяву на реєстрацію — для фізичних осіб або юридичних осіб (скачати можна на цій сторінці). При собі необхідно мати оригінал паспорту або іншого документа, що засвідчує особу.

При реєстрації абонента повністю зберігаються поточні умови обслуговування: форма обслуговування, абонентський стаж, тарифний план, стан основного/бонусного балансу і поточний набір послуг. Обслуговування зареєстрованого абонента у фірмових магазинах буде здійснюватися, як і раніше, після його ідентифікації, але тепер при пред’явленні документа. Це стосується як надання послуг за його номером, так і операцій з SIM-карткою: її заміна на USIM, відновлення втраченої і так далі.

Той факт, що операції з номером зможе здійснювати тільки його власник, важлива перевага, якщо номер використовується для онлайн-банкінгу, доступу до онлайн-ресурсів та для інших операцій. Також зареєстрований абонент може претендувати на повернення залишку коштів при анулюванні свого номера.

Раніше Today.ua повідомляв, що Kyivstar запустить 4G в столичному метро. На сьогоднішній день в метро працює тільки 2G мережа, якою користуються всі три найбільших мобільних оператори — Київстар, Vodafone і Lifecell.

Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...
“Рекордні морози”: в Україні очікується найхолодніша зима за останні 30 років
За інформацією Українського гідрометцентру, у січні та лютому українців очікують рекордні за останні 30 років морози. Похолодання в Україну принесуть вітри з Сибіру, і температура повітря впаде...
Субсидії в Україні: отримувачів соцвиплат будуть перевіряти тричі
В Україні проведуть перевірки субсидіантів та інших категорій громадян, які отримують соціальні виплати від держави. Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект "Про верифікацію...