21:32
16 жовтня
2025

Удар росіян по навчальному полігону ЗСУ: стали відомі нові деталі ворожої атаки

Удар росіян по навчальному полігону ЗСУ: стали відомі нові деталі ворожої атаки - today.ua
Ольга Березовська
Редактор стрічки новин today.ua

Сергій "Флеш" Бескрестнов прокоментував новий удар російських окупантів по навчальному полігону ЗСУ 16 жовтня. Військовий спеціаліст з систем РЕБ і зв'язку сказав, що ворогу допомогли знайти місце розташування центру.

Сьогодні, 16 жовтня, вранці російська армія завдала масованого удару по Україні. Зокрема, дві балістичні ракети ворог запустив по території одного з навчальних підрозділів Сухопутних військ ЗСУ, який знаходиться в тиловій і відносно безпечній частині країни. Як повідомили в Оперативному командуванні "Південь", уникнути жертв не вдалося.

Росіянам допомогли знайти навчальний полігон

У своєму Телеграм-каналі прокоментувати нову атаку окупантів вирішив військовий експерт і консультант у сфері військових радіотехнологій. За словами Сергія "Флеша" Бескрестнова, російські війська атакували навчальний центр, який вважається однією з непомітних частин розосередженого полігону в Кіровоградській області.

"Ніяких розвідників БПЛА зверху. Знайти місце ворогу було складно, тому, очевидно, стався витік інформації. З тисяч місць, де живуть військові, вдарили саме в це. Ракета летіла 5 хвилин, була тривога, був час, були укриття",  - написав спеціаліст з РЕБ.

"Флеш" підкреслив, що ця атака є нагадуванням для всіх військових, в якій би частині України вони не знаходились. Експерт зазначив, що ніколи не можна точно знати, куди стріляють окупанти. Тому всім військовослужбовцям в Україні, навіть якщо вони знаходяться в глибокому тилу, краще завжди спускатися в укриття.

Удар росіян по навчальному полігону ЗСУ: стали відомі нові деталі ворожої атаки - today.ua

Разом з тим Сергій наполегливо рекомендував захисникам менше розповідати в Мережі про місце служби і не публікувати фото та відео в соціальних мережах.

А раніше повідомлялося, що росіяни також атакували газову інфраструктуру України, тому жителів країни просять обмежити споживання газу.