Знов адвокат і жодної згадки про Офіс президента: Богдан оновив сторінку в соцмережі після відставки

Андрій Богдан, який сьогодні, 11 лютого, був звільнений президентом України Володимиром Зеленським з посади глави Офісу президента, вже відредагував свою сторінку на Facebook. Зокрема, Богдан вніс зміни у розділ "робота" на сторінці в соцмережі.

Знов адвокат і жодної згадки про Офіс президента: Богдан оновив сторінку в соцмережі після відставки - today.ua

Тепер на сторінці Богдана значиться інформація, що він працює адвокатом. При цьому згадка про його колишню роботу на посаді глави Офісу президента зникла взагалі.

Знов адвокат і жодної згадки про Офіс президента: Богдан оновив сторінку в соцмережі після відставки

Нагадаємо, сьогодні, 11 лютого, в Офісі президента офіційно підтвердили відставку Андрія Богдана з посади очільника ОП. На його місце було призначено Андрія Єрмака.

На Банковій при цьому запевнили, що зміна керівника Офісу президента України не спричинятиме жодних змін у політичному курсі держави.

Як відомо, новий глава Офісу президента України Андрій Борисович Єрмак народився 21 листопада 1971 року у місті Києві. З 21 травня 2019 по 11 лютого 2020 року Єрмак був помічником президента України. Єрмак – юрист та кінопродюсер.

Також раніше повідомлялось, що протягом останніх місяців Андрій Богдан перестав бути постійним супутником президента України Володимира Зеленського на публічних заходах. У поїздках глави держави за кордон Зеленського зазвичай супроводжував Андрій Єрмак.