“Злісні мережеві хом'яки“: Комаровський вступився за Регіну Тодоренко

Євген Комаровський, відомий український лікар, вступився за телеведучу Регіну Тодоренко, яка потрапила у гучний скандал через свої висловлювання щодо жінок, які стали жертвами домашнього насильства. Так, Комаровський підтримав Тодоренко і сказав, що і сам часто буває атакований хейтерами.

“Злісні мережеві хом'яки“: Комаровський вступився за Регіну Тодоренко - today.ua

Також відомий лікар назвав критиків Тодоренко "злісними мережевими хом'яками".

"Я дуже-дуже добре знаю, що це таке - інтернет-цькування. Знаю на власному досвіді, хоча не можу назвати цей досвід гірким. Великі мережеві експерти регулярно вчать мене, як правильно любити Батьківщину, якою мовою розмовляти, кому можна і кому не можна читати лекції про здоров'я дітей. Тисячі "яжматерів" епізодично об'єднуються в агресивний натовп і з криками: "Що може знати Комаровський про грудне вигодовування, якщо у нього немає грудей?" відстоюють своє право цілодобово годувати грудьми як мінімум до трьох років, спати з дитиною, а не з чоловіком, народжувати, не виходячи з дому, парити ноги, жерти фуфломіціни, хворіти на кір і коклюш", - поділився Комаровський власним досвідом.

Що ж стосується Регіни Тодоренко, її Комаровський назвав "легкою, світлою, доброю людиною", успіх якої став предметом заздрості і зловтіхи.

Також відомий педіатр висловив позицію, що на питання про те, хто винен в домашньому насильстві, не завжди може бути однозначна відповідь.

"Проблема повинна розглядатися з різних сторін, може мати різні варіанти вирішення. На докладні розбори як правило немає часу, тут же з'являються нові питання. Як наслідок - завжди можна причепитися, звинуватити в поверховості, додумати те, чого і близько в голові не було... Було б бажання", - зазначив він.

На думку Комаровського, Тодоренко не сказала нічого кримінального, а найнеприємнішою в цьому скандалі стала навіть не реакція натовпу, а дії гламурних видань і рекламодавців, які готові "влитися в натовп, щоб боронь боже не позбутися доходів".

Нагадаємо, скандал навколо Регіни Тодоренко виник через те, що телезірка мала необережність висловитися в прямому ефірі з виданням PeopleTalk про жертв домашнього насильства. Вона сказала, що нерідко жінки самі винні в тому, що чоловіки піднімають руку на них. Також Тодоренко сказала, що не розуміє жінок, а тим більше публічних особистостей, які роблять хайп, викладаючи сцени зі своїми побиттям в інтернет.