Зґвалтував і пограбував пасажирку у Києві: Таксист Uklon оголошений в розшук (фото)

Поліція Святошинського району Києва оголосила в розшук таксиста-ґвалтівника, який їздить на Renault з наклейками Uklon. Про це йдеться в повідомленні Facebook-спільноти «Київ оперативний».

Зґвалтував і пограбував пасажирку у Києві: Таксист Uklon оголошений в розшук (фото) - today.ua

Відомо, що в ніч на 31 липня таксист напав на пасажирку, зґвалтував і пограбував її (забрав мобільний телефон і 4,5 тисячі гривень), після чого побив і кинув у лісі на Новоірпінській трасі.

Зараз постраждала госпіталізована, у неї рвана рана губи.

Зґвалтував і пограбував пасажирку у Києві: Таксист Uklon оголошений в розшук (фото)

Поліція з'ясовує подробиці події і розшукує ґвалтівника-таксиста.

Нагадаємо, у Києві з'явився гвалтівник з фотоапаратом. Прес-офіцер Шевченківського районного управління столичної поліції Ганна Зубрева повідомила, що на вулиці Сальського, 11 невідомий чоловік спробував зґвалтувати дівчину в її власній квартирі. Потерпіла розповіла, що невідомий повалив її на ліжко і спробував зірвати одяг, побив. Потім в якийсь момент він почав фотографувати свою жертву. Раптом ґвалтівника щось сполохало, йому довелося терміново покинути квартиру.

Поліція оголосила в розшук зловмисника. Його прикмети: зріст 180-185 сантиметрів, близько 30 років, волосся русяве, коротке, обличчя худе з западинами на щоках, худорлявої статури, був одягнений у сині шорти і чорну футболку.